Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 5684 hodnocení
5
5662x
4
17x
3
2x
2
0x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

V Avatar autora Václav Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.1.2021
Maximální spokojenost, komunikace top, s takovou se člověk v dnešní době již téměř nesetká. Za mě milion hvězdiček :D
M Avatar autora Milan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.1.2021
Úžasný přístup a jednání. Maximální spokojenost a rád doporučím všem. Kéž by všechny obchody byly stejné.
M Avatar autora Martin Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.1.2021
Dodanie skôr ako predpokladané. Poriadne zabalené, všetko prišlo v poriadku. V obchode v podstate všetká autokozmetika. Určite nakúpim znova a určite odporúčim aj známim.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.1.2021
Rychle dorucenie, komunikacia a super zabalene. Aj keby sa nahodou baliku nieco stalo a jedna z lahviciek by sa poskodila, tak by nezaliala cely balik - kazda lahev bola zvlast velmi dobre zabalenav bunlinkovej a potravinarskej folii + zip sacky, ktore som znovu pouzil na odlozenie vypratych mikrovlaknovych utierok.
K Avatar autora Kódl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.1.2021
Normálně recenze nepíšu, ale tihle borci z Brna si to fakt zaslouží. Je vidět že si vybrali práci která je naplňuje a baví. Super přístup k zákazníkovi. Maximální spokojenost. Nakupoval jsem poprvé, ale určitě ne naposled. Jen tak dál borci fandím vám.
VD Avatar autora Vaclav Dunaj Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.1.2021
Super eshop za mě kvalitní produkty rychlé dodání a to mám rád.
M Avatar autora Milan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.1.2021
Rychlé doručení, vše v pořádku. DOPORUČUJI! Děkuji.
E Avatar autora EwWJ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.1.2021
M Avatar autora Marek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.1.2021
Určitě doporučuji, přístup perfektní. Určitě budu nakupovat pravidelně.
M Avatar autora Majk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.1.2021
Skvělý produkty, perfektní jednání... těším se na další nákup... díky...
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.1.2021
Super len tak dalej chalani
MM Avatar autora Miroslav Mucha Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.1.2021
Napriek skutočnosti, že som zákazník pôsobiaci v inom štáte, nadštandardná komunikácia a rýchle dodanie produktu.
PT Avatar autora Peter Trhan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.1.2021
Prehľadná webová stránka eshopu s podrobným opisom predávaných produktov (informácie a návody použitia vybraných produktov sú k dispozícii aj na YouTube), veľmi rýchle vybavenie objednávky a jej zaslanie. Priateľská emailová komunikácia a precízne zabalenie kúpených produktov. Určite odporúčam.
P Avatar autora Pišta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.1.2021
Ano, jsem.
PS Avatar autora Pavel Sýkora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.1.2021
Absolutna spokojnost. Velka ochota, ludsky pristup, rychle vybavenie. S produktami, ktore som uz stihol vyskusat som velmi spokojny !!! Dakujem
MK Avatar autora Michal Kavecký Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.1.2021
D Avatar autora Daniel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.1.2021
Profesionalní přístup , velmi ochotní a všechno přehledné
P Avatar autora Pavol Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.1.2021
Skvelý prístup. Veľmi zaujímavé videá. Všetko na jednotku.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.1.2021
Naprosta spokojenost
TL Avatar autora Tomáš Ligas Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.1.2021
Neuvěřitelný, takřka osobní přístup. Velmi rychlé vyřízení a perfektní zabalení včetně přání k Vánocům. To jsem nečekal. Určitě to nebyl můj poslední nákup a zatím tedy díky moc kluci :)

Ovládací prvky výpisu

5684 položek celkem